Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Leasing PROFIT Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Amarok to połączenie eleganckiego designu, wysokiej funkcjonalności i mocy, która czyni to auto niepowtarzalnym w swojej klasie. Poczuj siłę napędu 4Motion, montowanego dotychczas tylko w samochodach osobowych klasy premium. Skorzystaj z niezwykłych funkcjonalności – szerokiego rozstawu osi, resorów piórowych, asystenta zjazdu – dzięki którym pokonasz każdą trasę, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Przede wszystkim jednak poczuj niespotykany w tej klasie komfort, jaki daje przestronne wnętrze z bogatym wyposażeniem dla jeszcze większej wygody i przyjemności użytkowania. Wszystko to masz na wyciągnięcie ręki w naszej wyjątkowej ofercie leasingowej

Oferta leasingowa PROFIT Lease, którą proponujemy Ci w przypadku modelu Volkswagen Amarok, to zero opłat wstępnych! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym dealerem i przyjdziesz do salonu. Wszelkie formalności to wypełnienie bardzo prostego wniosku, które zajmie Ci jedynie około 5 minut. Decyzję leasingową wydamy w ciągu godziny od jego złożenia. Umowa podpisywana jest na miejscu w salonie. Potem już tylko cieszysz się nowym samochodem.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt