Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Transporter Skrzyniowy to auto na miarę wymagań współczesnego transportu. Większa ładowność i lepsze wyposażenie to więcej ciężkiego sprzętu, który można przewieźć jednorazowo. Model oparty jest o konstrukcję modułową, dzięki której bez problemu dostosujemy powierzchnię ładunkową do naszych indywidualnych potrzeb. Możemy przy tym zabrać do 6 osób. Dodatkowo dostępne jest opcjonalne zawieszenie oraz amortyzatory pozwalające na sprawne pokonanie wyboistych tras oraz dróg gruntowych. Model posiada różne warianty, dzięki czemu możemy wybrać rozstaw osi, pojedynczą lub podwójną kabinę czy też powierzchnię ładunkową w pełni odpowiadającą naszym potrzebom. Silnik zastosowany w tym modelu opiera się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa oraz minimalna emisją spalin, zgodną z normą Euro 6. Samochód został wyposażony w klimatyzację, dzięki której jazda staje się komfortowa w każdych warunkach. Model Volkswagen Transporter Skrzyniowy dostępny jest w naszej ofercie leasingowej CarePort Leasing. Obejmuje ona 60 miesięcy spłaty rat, 0-procentową opłatę wstępną za leasing tego modelu i brak limitu kilometrów.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt