Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Transporter Podwozie to auto posiadające wszystkie najlepsze cechy transportera. Przede wszystkim, szeroki zakres ładowności, która może osiągać do 1243 kg dzięki funkcjonalnemu, jedynemu w swojej klasie podwoziu. W połączeniu z szerokim rozstawem osi, pozwalającym na zwiększenie dopuszczalnego nacisku do 3,5 t, otrzymujemy auto, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć dowolny rodzaj nadwozia. Niezwykle mocna rama w kształcie litery U pozwala, przy wykorzystaniu standardowych punktów mocowania, na bezpieczne zamontowanie wybranego nadwozia. Model posiada przy tym opcjonalną konsolę w desce rozdzielczej z gniazdem DIN-1, za pomocą której możemy swobodnie operować wybranym typem nadwozia. Pojazd wyposażony jest w silnik najnowszej generacji, który charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa i emisją spalin dostosowaną do normy Euro 6. Model Volkswagen Transporter Podwozie jest dostępny w naszej ofercie leasingowej CarePort Leasing z okresem spłaty 60 miesięcy, 0% wpłaty własnej i nieograniczonym limitem kilometrów.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt