Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Transporter Kombi to solidność w każdym calu. Model ten posiada obszerny przedział ładunkowy, a przy tym może pomieścić do 9 osób. Wnętrze wyposażone jest w specjalnie zaprojektowaną tapicerkę o dużej odporności na uszkodzenia, dzięki czemu wysiadanie i wsiadanie jest maksymalnie bezpieczne. Wnętrze posiada również dźwiękochłonną wykładzinę, łatwą do utrzymania w czystości. Dzięki drugiemu rzędowi foteli z rozwiązaniem Easy Entry wsiadanie i wysiadanie z samochodu jest swobodne nawet dla pasażerów jadących z tyłu. Warto zaznaczyć, że pojemność ładunkowa Transportera Kombi może osiągać aż 9,3 m3, dzięki czemu jest pojazdem wielozadaniowym. Silnik montowany w tym modelu jest oparty na najnowszej technologii i pozwala na większą oszczędność paliwa, a do tego spełnia wymogi normy Euro 6 dotyczącej emisji spalin. Model Volkswagen Transporter Kombi jest dostępny w naszej ofercie leasingowej CarePort Leasing z okresem spłaty 60 miesięcy oraz 0-procentową wpłatą własną bez określania rocznego limitu kilometrów.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt