Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Transporter Furgon to auto do zadań specjalnych. Przestrzeń ładunkowa w tym modelu została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu i przy ładowności auta do 1,4 t sięga nawet do 9,3 m3. Wszystko dzięki dwóm wersjom rozstawu osi oraz trzem zróżnicowanym wariantom dachowym. W zależności od potrzeb wnętrze umożliwia zamontowanie przedniej kanapy pasażerskiej lub dwóch oddzielnych foteli. We wnętrzu samochodu zadbano o wysoką jakość wykonania i najdrobniejsze detale, dzięki czemu użytkowanie Transportera Furgona jest niezwykle komfortowe. Innowacyjna technologia wykorzystana przy projektowaniu silnika o imponującej mocy, niskie zużycie paliwa i opcjonalny system nawigacyjny to cechy, które czynią z tego modelu auto na każdą trasę. Model Volkswagen Transporter Furgon dostępny jest w naszej ofercie leasingowej CarePort Leasing z okresem spłaty 60 miesięcy oraz 0-procentową wpłatą własną i z nieograniczonym rocznym limitem kilometrów.Maksymalne dostosowanie oferty do swoich indywidualnych potrzeb umożliwia kalkulator leasingu samochodu. Dzięki niemu z łatwością oszacujesz koszty.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt