Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Multivan to pojazd, który od ponad 65 lat sprawdza się równie dobrze w roli rodzinnego samochodu na co dzień i na wakacje oraz jako auto firmowe do przewozu pracowników lub pasażerów. Uniwersalne i przestronne wnętrze zachwyca estetyką wykonania. Elektrycznie regulowane fotele, nowoczesne systemy informacyjno-rozrywkowe, wielofunkcyjna kierownica i wiele praktycznych dodatków sprawiają, że przyjemność płynąca z podróży nie ma sobie równych. Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pomieścić maksymalnie siedem komfortowych foteli, przy zachowaniu wystarczającej przestrzeni nad głową i na nogi. Ponadto, fotele można łatwo i szybko obrócić o 360 stopni, dzięki czemu pasażerowie podczas podróży mogą siedzieć zwróceni do siebie twarzami. Model wyposażony jest w zaawansowane technologicznie silniki pozwalające na niskie zużycie paliwa i na niską emisję spalin dostosowaną do normy Euro 6. Model Volkswagen Multivan dostępny jest w naszej wyjątkowej ofercie leasingowej CarePort Leasing. Spłata trwa 60 miesięcy, opłata wstępna wynosi 0%, a użytkownik nie ma obowiązku deklarowania rocznego limitu kilometrów. Aby oferta była maksymalnie dostosowana do indywidualnych potrzeb, proponujemy dodatkowo nasz kalkulator leasingu samochodowego. Dzięki niemu oszacowanie kosztów stanie się szybkie i przystępne.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt