Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Crafter Skrzyniowy to auto stworzone do ciężkiej, wymagającej pracy. Jest to samochód przeznaczony do przewozu materiałów, maszyn i osób. Posiada całą gamę funkcji zwiększających w szerokim zakresie możliwości przewożenia towarów. Jego powierzchnia ładunkowa (9,6 m2), to mnóstwo miejsca na Twoje narzędzia, urządzenia i ciężki sprzęt. Kabina samochodu może z kolei pomieścić 7-osobową ekipę, która w komfortowych warunkach będzie mogła dotrzeć na kolejne miejsce pracy. Crafter Skrzyniowy dostępny jest w dwóch wariantach rozstawu osi, trzech długościach oraz dwóch wariantach miejsc siedzących. Jest to także jedyny samochód w swojej klasie, który oferuje sześć różnych połączeń napędu i skrzyni biegów. Auto wyposażone jest w system start/stop, co wpływa na jego ekonomiczne użytkowanie. Model Volkswagen Crafter Skrzyniowy jest dostępny w naszej ofercie leasingowej CarePort Leasing z okresem spłaty 60 miesięcy. Opłata wstępna wynosi 0%, a określenie limitu kilometrów nie jest wymagane.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt