Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety CarePort Leasing

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Crafter sprawia, że Twoja załoga, maszyny i materiał są mobilne. Możliwość konfiguracji Craftera umożliwia wybór jednej z pięciu dostępnych opcji zabudowy kabiny i rozstawu osi. Powierzchnia załadunku wynosić może od 5,5 m2 do 9,6 m2. O zabezpieczenie ładunku dbają paski, uchwyty i pierścienie mocujące. Jeśli mimo wszystko przestrzeń załadunkowa okaże się zbyt mała, z pomocą przychodzi demontowalny hak holowniczy z głowicą kulową pozwalający na podłączenie przyczepy i systemów nośnych o masie do 3,5 t. Volkswagen Crafter Skrzyniowy dostępny jest w finasowaniu Leasing PROFIT Lease i CarePort Leasing.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 i 2020 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt