Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Crafter Podwozie sprawdza się doskonale w charakterze wywrotki, samochodu pogotowia technicznego, chłodni, a także samochodu pomocy drogowej.Solidna podstawa i jednocześnie niska masa auta to rozwiązanie, które umożliwia szereg konfiguracji nadwozia. Możliwe jest wybranie jednej z trzech długości samochodu, a średni i długi rozstaw osi pozwala na zamontowanie pojedynczej lub podwójnej kabiny mogącej pomieścić od trzech do siedmiu osób, w zależności od wybranej wersji. Crafter Podwozie daje możliwość sześciu różnych połączeń napędu ze skrzynią biegów, co zapewnia ogromną wszechstronność. Sam silnik z kolei, oparty na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, wyposażony jest w funkcję start/stop, która pozwala na mniejsze zużycie paliwa. Volkswagen Crafter Podwozie dostępny jest w naszej niepowtarzalnej ofercie leasingowej CarePort Leasing, która przewiduje 60 miesięcy spłaty, opłatę wstępną na poziomie 20% oraz brak rocznego limitu kilometrów.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt