Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Crafter Furgon to doskonały wybór, który po prezentacji, a jeszcze przed debiutem rynkowym otrzymał nagrodę „International Van of the Year 2017”. Jest wszechstronny, praktyczny i ekonomiczny, dzięki czemu staje się idealnym ułatwieniem w codziennej pracy. Dzięki funkcjonalnym drzwiom przesuwnym, które można otworzyć aż na 1 311 mm, i przestrzeni ładunkowej do 2 196 mm, przy progu załadunku obniżonym o 100 mm, samochód ten charakteryzuje się najlepszymi parametrami ładunkowymi w swojej klasie. Maksymalna elastyczność w zagospodarowaniu przestrzeni możliwa jest ponadto dzięki dostępnej opcjonalnie uniwersalnej podłodze oraz nadwoziu, które jest przystosowane do montowania szafek. Biorąc pod uwagę dwa warianty rozstawu osi, dwa warianty ustawienia miejsc siedzących oraz trzy dostępne wysokości dachu, Volkswagen Crafter Furgon jest pojazdem przystosowanym do realizacji niemal każdego rodzaju zadań. Proponujemy Ci jedyną w swoim rodzaju możliwość nabycia tego samochodu, jaką daje nasz leasing na auto CarePort Leasing z okresem spłaty 60 miesięcy i 0-proc.opłatą wstępną. Oferta nie przewiduje rocznego limitu kilometrów.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt