Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Caravelle to pojazd, który został stworzony z myślą o wygodnym i bezpiecznym transporcie osób. Komfortowe wyposażenie wnętrza, zaopatrzenie w najnowsze systemy informacyjno-rozrywkowe oraz specjalnie zaprojektowane i przystosowane miejsce dla kierowcy to gwarancja wygodnej jazdy zarówno dla pasażerów, jak i prowadzącego auto. Model ten pozwala na szeroką opcjonalność w zakresie konfiguracji siedzeń czy praktycznych schowków. Niezależnie od tego, czy planujesz dłuższą czy krótszą podróż, model Caravelle pozytywnie Cię zaskoczy. Składany fotel kierowcy i podłokietniki, kanapa dwu- lub jednoosobowa oraz możliwość wyboru różnorodnych konfiguracji czynią ten model niezwykle uniwersalnym i wszechstronnym. Jeśli dodamy do tego niskie zużycie paliwa, które uzyskujemy dzięki nowoczesnemu silnikowi, napęd na cztery koła 4MOTION i dwusprzęgłową skrzynię biegów DSG, otrzymamy samochód o ogromnej, a przy tym zbalansowanej mocy. Volkswagen Caravelle jest dostępny w naszej ofercie leasingowej CarePort Leasing z okresem spłaty 60 miesięcy oraz 0-procentową wpłatą własną bez określania rocznego limitu kilometrów.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt