Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Samochód Volkswagen California to komfort domowego zacisza, który zabierzesz ze sobą w każdą trasę. Pragniesz odpoczynku i relaksu podczas podróży? Wybierz model California, który oferuje przestronne wnętrze, nowoczesny, intuicyjny w obsłudze panel informacyjno-rozrywkowy, a także wysokiej jakości system wspomagania kierowcy. Samochód został wyposażony w podnoszony dach, dzięki któremu możesz stworzyć dla siebie i współpasażerów wygodną strefę odpoczynku, a wszystko odbywa się w kilku bardzo prostych krokach. W zależności od modelu dach można otworzyć ręcznie (California Beach) lub za pomocą wygodnego napędu hydraulicznego (California Coast i Ocean). Dodatkowo warto wspomnieć, że wnętrze posiada cztery miejsca do spania i funkcjonalną kuchnię. Odpowiednią moc pojazdu zapewniają zaawansowane technologicznie silniki. Dzięki nim pojazd emituje też niewielką ilość spalin, mieszczącą się w normie Euro 6, przy odpowiednio niskim zużyciu paliwa. Model Volkswagen California dostępny jest w wyjątkowej ofercie vw leasing - CarePort Leasing z okresem spłaty 60 miesięcy. Opłata wstępna wynosi 0%, a określenie limitu kilometrów nie jest wymagane.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt