Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Caddy Furgon, to pojazd, który umożliwi wykonanie niemal każdego zadania. Jest lekki, niezwykle funkcjonalny i zwrotny. Został stworzony z pasją, która znajduje odzwierciedlenie w każdym elemencie jego konstrukcji. Transport, który umożliwia Caddy Furgon, jest bezpieczny dzięki zastosowaniu prostych, ale praktycznych rozwiązań. Duża przestrzeń ładunkowa, zaopatrzenie w ścianki działowe, kraty ochronne i szyny do mocowania, to elementy wyposażenia, które dają pewność i gwarancję sprawnej, bezpiecznej dostawy. Dzięki poręcznemu systemowi schowków wszystkie rzeczy niezbędne do wykonywania codziennej pracy – narzędzia niezbędne do pracy czy rzeczy osobiste – są na wyciągnięcie ręki. Model Caddy Furgon jest dostępny w naszej ofercie leasingowej CarePort Leasing. Okres spłaty może trwać 60 miesięcy, opłata wstępna za leasing tego modelu wynosi 0%, a liczba przejechanych kilometrów nie jest określona żadnym limitem.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt