Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety CarePort Leasing 102,9%

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Volkswagen Amarok to pickup o 258 KM mocy, która sprawia, że jest to najmocniejsze w tej klasie auto na rynku. Dzięki napędowi 4Motion, który został oparty na mechanizmie różnicowym TorSen, samochód nie tylko uzyskuje niesamowite osiągi na asfalcie, ale też bez problemu radzi sobie w terenie. Wyposażenie tego model to sto procent premium - skórzane fotele ergoComfort o elektrycznej regulacji, oświetlenie drogi za pomocą nowoczesnych reflektorów biksenonowych, ośmiobiegowa skrzynia automatyczna z łopatkami sportowymi czy zaawansowany technologicznie system radionawigacyjny to tylko niektóre z jego elementów. Silnik montowany w pojeździe posiada 6 cylindrów, pojemność 3.0 l i moc rzędu 258kW, co daje gwarancję, że auto okaże się niezawodne nawet w ekstremalnych sytuacjach. Silnik posiada też dodatkowo funkcję overboost pozwalającą na zwiększenie mocy. Model Volkswagen Amarok jest dostępny w naszej ofercie leasingowej CarePort Leasing z okresem spłaty 60 miesięcy. Opłata wstępna wynosi 0%, a określenie limitu kilometrów nie jest wymagane.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt