Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Jak Abonament

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Taigo w leasingu i kredycie

Nie musisz kupować nowego Volkswagena Taigo, by móc nim jeździć. To ważne, gdy na przykład rozwijasz biznes i nie masz na to środków albo nie chcesz ich angażować, gdyż są przeznaczone na inne inwestycje. Wychodzimy Klientom naprzeciw i oferujemy finansowanie jak abonament, czyli leasing, którego założeniem jest spłacanie w ratach tylko części wyjściowej ceny samochodu.

Do dyspozycji masz rozwiązania finansowe klasyczne i jak abonament. W przypadku pierwszych spłacasz całą wartość samochodu, a na koniec wykupujesz auto. Leasing lub kredyt (dla klientów prywatnych) jak abonament zakładają, że na raty rozkładany jest częściowy koszt wynikający z utraty wartości Volkswagena Taigo z każdym dniem użytkowania. Dlatego rata jest tutaj niższa, a do tego masz możliwość zadecydowania pod koniec umowy, co dalej z Twoim autem. Możesz je wykupić lub zwrócić do salonu, biorąc od razu kolejny model z dogodnym finansowaniem.

Możesz skorzystać z kalkulatora leasingu, żeby zobaczyć, jak łatwo dostosujesz swoją miesięczną ratę do potrzeb. Twój Volkswagen Taigo w chwili robienia kalkulacji ma wartość 89 690 zł brutto. Gdy wpłacisz 10%, czyli 8969 zł, zadeklarujesz 20 tys. rocznego limitu kilometrów i weźmiesz samochód na 36 miesięcy, Twoja opłata miesięczna za Leasing EasyDrive wyniesie 896 zł netto*. 20% wpłaty własnej, czyli 17 938 zł, obniża ją do 671 zł* – przy pozostawieniu pozostałych parametrów. Możesz operować parametrami, by dostosować ratę optymalnie.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z kredytu i jeździć nowym samochodem na podobnych zasadach.

* Dane aktualne na dzień 9 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt