Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen T-Roc w leasingu i kredycie

Przekonuje do siebie. Od samego początku. Spośród wszystkich przymiotników opisujących Volkswagena T-Roc najlepiej pasuje do niego określenie „niestandardowy”. Wystarczy do niego wsiąść, by poczuć wsparcie technologii w mieście. Samochód może być opcjonalnie wyposażony w systemy asystujące kierowcę, m.in. Park Assist umożliwiający autonomiczne parkowanie czy aktywny tempomat ACC, który dopasowuje prędkość i odległość do pojazdu poprzedzającego. Blind Assist, Asystent Jazdy w Korkach oraz systemy monitorujące zmęczenie kierowcy dbają o Twoje bezpieczeństwo i pomagają w sprawnym poruszaniu się po drogach.

Volkswagen T-Roc w wyjątkowym stylu

Wyróżnij się i dopasuj design samochodu, tak by oddawał Twoją osobowość. Wiele możliwości indywidualizacji samochodu zapewniają pakiety stylistyczne: T-Roc Advance, T-Roc Premium, R-Line Exterieur oraz Pakiet R-Line, który nie pozostawia żadnych wątpliwości co do charakteru T-Roca. Każdy z nich zawiera charakterystyczne elementy, m.in.: 17- calowe obręcze ze stopu metali lekkich Kulmbach, czarną podsufitkę, przyciemnione szyby boczne z tyłu i szybę tylną, oświetlenie Ambiente i wiele innych, które pozwalają na dopasowanie samochodu do Twoich oczekiwań.

Sprawdź ratę leasingową dla Volkswagena T-Roc. Przygotowany przez nas kalkulator leasingu pozwoli Ci poznać wysokość miesięcznej raty. Wybierz okres finansowania samochodu, zaplanuj roczny limit kilometrów oraz zdecyduj o wysokości opłaty wstępnej, by dopasować wysokość raty leasingowej do swoich potrzeb. Możesz także wybrać dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, NNW w ramach swojego miesięcznego zobowiązania, w atrakcyjnej cenie.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt