Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen T-Cross w leasingu i kredycie

Dużo firmowych spraw, do których załatwienia przyda się nowoczesny miejski crossover. Volkswagen T-Cross wydaje się być idealny, a możesz nim jeździć bez zwracania uwagi na cenę. Pomożemy Ci sfinansować Twoje auto za pomocą produktów finansowych z niskimi ratami miesięcznymi.

Wybierz Leasing EasyDrive i korzystaj z auta na zasadzie abonamentu, za który płacisz niewysoką ratę. Jest ona wynikiem tego, że na raty w leasingu rozkładana jest jedynie część wartości całkowitej Volkswagena T-Crossa. Auto traci na wartości z każdym dniem od dnia zakupu i jest to brane pod uwagę przy ustalaniu rat. Zachęcające jest także zakończenie umowy, o którym decydujesz pod koniec finansowania. Jego elastyczność polega na tym, że oddajesz samochód do salonu i kończy się wówczas Twoje finansowanie. Możesz oczywiście wybrać nowszy model w leasingu lub na kredyt (gdy auta potrzebujesz prywatnie). Drugą opcją jest wykup auta i użytkowanie go nadal. Jest to rozwiązanie na przykład dla tych, którzy są zadowoleni z obecnego auta.

Leasing JAK ABONAMENT zakłada niską ratę, którą dostosujesz do swoich potrzeb i możliwości. Pomoże Ci w tym pomocne narzędzie: kalkulator leasingu lub kredytu. Wybierz kilka istotnych dla Twojej raty parametrów, takich jak czas finansowania, roczny przebieg oraz wysokość opłaty wstępnej. Ta ostatnia może wynieść zero, ale nawet najniższa rata obniża jeszcze bardziej Twoja opłatę miesięczną – warto ją przemyśleć.

Przykładowo: Twój Volkswagen T-Cross przy 3 latach leasingu EasyDrive, 10% wpłaty własnej i 20 tys. limitu km będzie kosztował 983 zł netto/mies.*

* Dane aktualne na dzień 7 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt