Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Jak Abonament

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Jedną z największych zalet Sharana jest to, że może więcej niż inne samochody: składane tylne siedzenia umożliwiają przewiezienie całej góry bagażu, opcjonalny trzeci rząd siedzeń pozwala zabrać w podróż wielu pasażerów. Bagażnik Sharana jest przygotowany na wszystko, a dzięki systemowi Easy Fold pozwala błyskawicznie powiększyć przestrzeń ładunkową aż do 2430 l. Volkswagen Sharan wyposażony jest w skrętne reflektory biksenonowe, które dopasowują się do prędkości, z którą się poruszasz. Wyposażenie dodatkowe obejmuje także system elektrycznie rozsuwanych drzwi, zintegrowany fotelik dziecięcy oraz pakiet 7-osobowy, na który składają się dwa oddzielne fotele z ISOFIX, oraz trójstrefową klimatyzację Climatronic.

Volkswagen Sharan dostępny jest w finansowaniu leasingowym oferowanym przez Volkswagen Leasing. Sprawdź wysokość miesięcznej raty w kalkulatorze leasingowym i dopasuj ją do swoich preferencji, wybierając okres spłaty, wysokość opłaty wstępnej i roczny limit kilometrów. Sprawdź sam, jaki jest Sharan.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt