Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Golf Variant w leasingu i kredycie

Użytkowanie nowego samochodu jest teraz proste dzięki naszym produktom finansowym takim jak leasing i kredyt. Weźmy na przykład Volkswagena Golfa Varianta, którego cena wynosi 107 890 zł brutto*. Nie sugeruj się jednak ceną, gdyż nie musisz kupować auta, aby nim jeździć.

Leasing EasyDrive gwarantuje, że możesz użytkować w firmie wybrany samochód, płacąc za to niskie miesięczne raty. Ponadto nie musisz nawet mieć wkładu własnego. Gdy jednak masz wolne środki, warto przemyśleć wpłatę do 30%, aby jeszcze bardziej zmniejszyć ratę. Rata bowiem jest wynikiem dobrania odpowiadających Ci parametrów, takich jak czas leasingu, wysokość opłaty wstępnej i limit kilometrów zadeklarowany na rok.

Sprawdźmy, jak to wygląda, gdy w kalkulatorze leasingu zaznaczymy 10% wkładu własnego, czyli w przypadku modelu Volkswagen Golf Variant 10 789 zł, 36 miesięcy finansowania i 20 tysięcy przebiegu. Rata miesięczna netto wyniesie 1137 zł*. W prosty sposób kalkulujesz opłatę samodzielnie, ale oczywiście w razie pytań możesz zamówić kontakt z doradcą.

Leasing JAK ABONAMENT to także elastyczne zakończenie Twojej umowy. Gdy zbliża się jej koniec, decydujesz, co zrobisz z autem. Możesz zwrócić je do dealera i zakończyć zobowiązanie wobec banku. Jest też możliwość wykupu Volkswagena Golfa Varianta. Wówczas zatrzymujesz go w firmie i stajesz się pełnoprawnym właścicielem. Podobnie jest w przypadku kredytu JAK ABONAMENT, czyli opcji dla klientów prywatnych, którzy także mogą skorzystać z niskich rat.

* Dane aktualne na dzień 7 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt