Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Arteon Shooting Brake w leasingu i kredycie

Innowacyjne i reprezentatywne auto, takie jak Volkswagen Arteon Shooting Brake, możesz teraz użytkować, nie płacąc pełnej jego ceny. Wystarczy, że zdecydujesz się na opcję Leasingu EasyDrive JAK ABONAMENT z korzystną ratą oraz elastycznym zakończeniem.

1901 zł netto* miesięcznie – tyle wyniesie Twoja opłata, gdy w kalkulatorze leasingu zaznaczysz następujące parametry: 10% wkładu własnego, 3 lata finansowania oraz szacowany roczny przebieg Volkswagena Arteona Shooting Brake’a na poziomie 20 tys. Wszelkie zmiany będą wpływały na wysokość raty. I tak skrócenie umowy do 24 miesięcy podwyższy ją do 2049 zł netto, a wydłużenie do 48 – obniży ją do 1796 zł*. Gdy teraz zwiększysz limit kilometrów do 30 tys., bo wiesz, że auta firmowe tyle średnio pokonują rocznie, rata zwiększy się do 1864 zł netto*. Warto dobrze przemyśleć, co jest nam potrzebne, żeby uniknąć dopłat za dodatkowe kilometry pod koniec umowy.

W momencie zawierania finansowego kontraktu nie musisz wiedzieć, co później stanie się z Twoim autem. Tradycyjny leasing lub kredyt zakłada wykupienie go. Finansowanie JAK ABONAMENT to swobodny wybór w momencie zakończenia zobowiązania, który leży po Twojej stronie. Zatrzymujesz Volkswagena Arteona Shooting Brake’a w firmie lub zwracasz do salonu. W pierwszym przypadku spłacasz pozostałą wartość auta, w drugim kończysz zobowiązanie wobec banku. Możesz oczywiście zdecydować się ponownie na leasing lub kredyt (klienci prywatni) i nowszy model do użytkowania.

* Dane aktualne na dzień 8 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt