Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.5 Pro Performance w leasingu i kredycie

Elektromobilność to trend, który może stać się także twoim trendem. Poznaj rozwiązanie finansowe JAK ABONAMENT, które pozwala użytkować nowego elektryka Volkswagena ID.5 Pro Performance, płacąc niewysokie raty miesięczne. Przy tym gwarantuje elastyczne zakończenie, czyli możliwość wyboru pod koniec finansowania, co stanie się z autem.

Zobaczmy, dlaczego cena samochodu elektrycznego właściwie Cię nie dotyczy. Jeśli nie zależy Ci na prawie własności, wybierz leasing Lease&Care, który pozwoli rozłożyć na raty jedynie część wartości samochodu. Ma na to wpływ spadek ceny auta w trakcie korzystania z niego w czasie finansowania.

Ratę sprawdzisz i dostosujesz do swoich potrzeb, używając narzędzie stworzonego dla konsumentów, czyli kalkulatora finansowego. Wybierz model Volkswagena ID.5 Pro Performance oraz leasing Lease&Care. Następnie przemyśl, na jak długo potrzebujesz samochód w firmie, ile wkładu własnego możesz wpłacić (pamiętaj, że nie musisz go wnosić) oraz ile kilometrów rocznie przemierzysz. Warto przemyśleć swoje wybory, bo po podpisaniu umowy nie można już zmienić wysokości miesięcznych opłat. Jeśli wiesz, że Twój biznes wymaga długich wyjazdów, nie ustawiaj niskiego limitu kilometrów, żeby po przekroczeniu nie musieć dopłacać. Lepiej rozłożyć ich koszt w korzystnych ratach już na samym początku finansowania.

Pod koniec umowy decydujesz, czy zostajesz przy swoim firmowym Volkswagena ID.5 Pro Performance – wówczas pozostaje ci go wykupić – czy wymieniasz go na inny, a może nowszy model z dogodnym leasingiem. Tym sposobem możesz nawet co 3 lata jeździć nowym elektrycznym samochodem.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt