Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.5 Pro w leasingu i kredycie

Samochód elektryczny to nie tylko wkład w ochronę środowiska naturalnego, ale także spore oszczędności na tradycyjnym paliwie czy nawet parkowaniu w mieście, ponieważ wśród bonusów masz na przykład parkowanie za darmo w strefach płatnych.

Dzięki Volkswagen Financial Services masz do dyspozycji leasing JAK ABONAMENT, czyli Lease&Care, który umożliwia właścicielom firm sfinansowanie nowego samochodu elektrycznego jak Volkswagen ID.5 Pro bez konieczności zakupu. Możesz więc użytkować swoje auto, nie płacąc pełnej ceny. Jak to możliwe?

Rozwiązania finansowe JAK ABONAMENT polegają na wybraniu modelu, który chcemy użytkować i spłacaniu za niego w jednakowych miesięcznych ratach jedynie części wartości wyjściowej. To wynik tego, że nasz Volkswagen ID.5 Pro traci z czasem na wartości. Płacisz w ratach jedynie za jej część.

Możesz skalkulować, ile wyniesie leasing na miesiąc. W kalkulatorze finansowym zaznacz wybrany model oraz finansowanie Lease&Care. Przy wybraniu 30% wpłaty własnej, 48 miesięcy finansowania i zadeklarowaniu limitu kilometrów na poziomie 10 tys., pokaże się rata wynosząca miesięcznie 1528 zł netto*. Zmiana parametrów to także zmiana raty – dzięki temu możesz dostosować ją indywidualnie.

Koniec umowy to elastyczne zakończenie. Wykupujesz swojego Volkswagena ID.5 Pro i stajesz się właścicielem auta lub wymieniasz je na nowszy technologicznie model z atrakcyjnym leasingiem. Decyzja leży po twojej stronie.

* Dane aktualne na dzień 14 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt