Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.5 GTX w leasingu i kredycie

Prowadzisz firmę z myślą o odpowiedzialnym biznesie i pokoleniach, które będą korzystały z naszej planety w przyszłości. Chcesz wymienić samochody na elektryczne, aby być jeszcze bardziej eko, ale wstrzymuje Cię ich cena. A przecież dzięki Volkswagen Financial Services możesz jeździć firmowym

Volkswagenem ID.5 GTX bez zwracania uwagi na cenę.
Jako przedsiębiorca masz bowiem finansowanie dla aut elektrycznych JAK ABONAMENT, czyli Lease&Care. Oznacza to, że płacisz miesięcznie jakby abonamentową, niską ratę za użytkowanie samochodu. Jest atrakcyjność polega na tym, że nie spłacasz pełnej wartości samochodu, ale jej część wynikającą ze spadku ceny elektryka z każdym dniem korzystania z nego. Bank oblicza, ile Twój Volkswagen ID.5 GTX będzie wart pod koniec umowy leasingu i taką kwotę rozkłada na dogodne miesięczne raty.

Aby dostosować swoją ratę do możliwości, wejdź na kalkulator leasingu i wybierz czas finansowania, szacunkowy roczny przebieg oraz wysokość wpłaty własnej. Wpłaty tej nie musisz wnosić, choć warto pamiętać, że jakakolwiek wpłata do 30% wartości samochodu obniży jeszcze bardziej Twoją korzystną ratę. Jednak jeśli masz w planach inne inwestycje, wybierz 0% wkładu i też ciesz się użytkowaniem elektrycznego samochodu. Brak wpłaty nie wyklucza podpisania umowy na leasing JAK ABONAMENT.

Twoja umowa się kończy? Teraz możesz zdecydować, co dalej z Twoim elektrykiem. Volkswagen ID.5 GTX spełnia Twoje biznesowe oczekiwania i nie potrzebujesz zmiany? Możesz go wykupić i jeździć nim stale. A jeśli lubisz zmieniać samochody, to dobry moment. Wybierz w salonie nowy model elektryczny i zawrzyj nową umowę leasingu.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt