Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.4 Pro Performance w leasingu i kredycie

Zmieniasz samochód w firmie. Wybór padł na auto elektryczne: Volkswagena ID.4 Pro Performance, którego cena to 210 090 zł brutto. Jeśli jednak zechcesz, nie musisz spłacać całej wartości auta. Zobacz, co zyskasz dzięki leasingowi Lease&Care.

Finansowanie JAK ABONAMENT zapewnia atrakcyjną ratę, a od klasycznego rożni się także elastycznym zakończeniem umowy, czyli dwiema opcjami do wyboru. Istnieje wówczas możliwość wykupienia samochodu i pozostawienia w firmie lub zwrócenia do salonu i zakończenia finansowania. Oczywiście można także podpisać nową umowę i wybrać nowszy model Volkswagena ID.4 Pro Performance na korzystnych warunkach.

Aby dostosować swoją miesięczną ratę do potrzeb, warto wejść na kalkulator leasingu.
Tam wybieramy parametry: czas leasingu (36-48 mies.), wpłatę wstępną – jeśli chcemy, bo zaczyna się od 0% wartości samochodu – oraz szacunkowy roczny przebieg (10-40 tys. km). Od razu pokazuje się rata. Jest ona niska, gdyż to finansowanie zakłada, że nie spłacasz pełnej wartości samochodu. Twój Volkswagena ID.4 Pro Performance traci bowiem na wartości z każdym dniem jazdy.

Finansowanie może być jeszcze tańsze, gdy postarasz się o dotację z programu „Mój elektryk”. Możesz otrzymać nawet do 70 000 zł dopłaty, która automatycznie zmniejszy Twoją ratę. Aby zobaczyć, jak zmieni się opłata, zaznacz w kalkulatorze dotację. W razie konieczności skontaktuj się z naszym doradcą.

Warto zainteresować się alternatywnymi do klasycznych formami finansowania, które ułatwiają pozyskanie do firmy lub prywatnie nowego auta.

* Dane aktualne na dzień 9 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt