Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.4 Pro w leasingu i kredycie

Nie trzeba kupować elektryka, żeby użytkować go przez kilka lat, a potem wymienić na nowszy model. Takie możliwości daje finansowanie JAK ABONAMENT, czyli np. leasing z atrakcyjną ratą miesięczną. Dzięki niemu możesz pozyskać dla firmy np. Volkswagena ID.4 Pro.

Nie musisz skupiać się na cenie pojazdu. Raz dlatego, że tego typu finansowanie zakłada niskie raty miesięczne – ponieważ bierzemy pod uwagę spadek wartości Volkswagena ID.4 Pro podczas użytkowania. Dwa – dlatego że możesz liczyć na dotacje z programu „Mój elektryk”*. W przypadku klienta biznesowego może to być nawet do 70 000 zł dodatku*, który wpływa do banku na poczet Twojego leasingu i automatycznie zmniejsza ratę leasingu.

Aby dostosować ratę, najlepiej skorzystać z kalkulatora leasingu, w którym należy zaznaczyć opłatę wstępną (0-30%), czas trwania finansowania oraz roczny przebieg. To wszystko składa się na ratę. Zmiana parametrów skutkuje zmianą miesięcznej opłaty, co nie jest już możliwe po zawarciu umowy.

Finansowanie JAK ABONAMENT możesz zakończyć na dwa sposoby. Albo zwrócić Volkswagena ID.4 Pro do salonu, albo użytkować nadal po wykupieniu za pozostałą wartość określoną w umowie. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej decyzji podyktowanej aktualną sytuacją. Jeśli auto oddajesz, możesz wówczas podpisać nowy elastyczny kontrakt finansowy z atrakcyjnymi ratami i wybrać kolejny model. Opcja jest zachęcająca dla wszystkich, którzy lubią często zmieniać samochody na nowsze.

* Dane aktualne na dzień 13 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt