Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.4 Life Pro Performance w leasingu i kredycie

Auto elektryczne to dzisiaj trend, który staje się popularny. Zwłaszcza że dzięki produktom finansowym, takim jak leasing, a także dotacjom z programu „Mój elektryk”* są coraz bardziej dostępne. Spójrzmy.

Volkswagen ID.4 Life Pro Performance, którego cena wyjściowa wynosi 227 690 zł brutto, może kosztować Cię miesięcznie 1635 zł netto*. Wystarczy, że zdecydujesz się na finansowanie Lease&Care i wybierzesz konkretne parametry, czyli: 30% wpłaty własnej, 48 mies. leasingu oraz 10 tys. km przebiegu. Co ważne, aby skorzystać z oferty, nie trzeba mieć gotówki na wkład własny, który zaczyna się już od 0% wartości elektryka.

Możesz dostosować ratę do potrzeb, korzystając z przydatnego kalkulatora leasingu, w którym porównasz kalkulacje, a także pobierzesz, by spokojnie zastanowić się nad wyborem. Doskonale poradzisz sobie samodzielnie, jednak w razie pytań odnośnie finansowania Volkswagena ID.4 Life Pro Performance możesz skontaktować się z doradcą VW FS.

Niższa miesięczna rata niż przy finansowaniu klasycznym wynika z tego, że na raty rozkładana jest prognozowana utrata wartości auta w trakcie finansowania. A ponieważ każde auto traci na wartości z każdym dniem, spłacasz w przypadku Lease&care niskie raty miesięczne, a dzięki temu łatwiej zaplanujesz firmowy budżet.

Dodatkowo możesz uzyskać dotację z programu „Mój elektryk”. Dopłata dla firmy może wynieść nawet do 70 000 zł*. Zmniejsza ona automatycznie Twoje raty.
Leasing JAK ABONAMENT jest dobrą opcją, aby użytkować Volkswagena ID.4 Life Pro Performance.

* Dane aktualne na dzień 14.06.2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt