Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.4 Life Pro w leasingu i kredycie

Volkswagen ID.4 Life Pro to auto elektryczne, które możesz użytkować od zaraz, choć jego cena mogłaby na to nie wskazywać. Jest to możliwe dzięki produktowi finansowemu Lease&Care przygotowanemu dla przedsiębiorców przez Volkswagen Financial Services. Czym charakteryzuje się leasing elektryków?

Warto wejść na kalkulator leasingu i przekonać się, jak wygląda dostosowana do potrzeb rata. Wybierasz wkład własny: od 0 do 30 procent wartości auta, czas leasingowania: dwa, trzy lub cztery lata oraz roczny przebieg samochodu: 10-40 tys. km. Warto przemyśleć wybory, bo na ich podstawie obliczana jest rata, którą do momentu zawarcia umowy, możesz manewrować.

Opłata miesięczna za Twojego Volkswagen ID.4 Life Pro, gdy wybierzesz 30% wkładu własnego, 4 lata leasingu i 10 tys. przebiegu, wyniesie 1581 zł netto*. Gdy zakończysz finansowanie masz dwie możliwości: wymieniasz samochód na nowszy z nowym leasingiem lub wykupujesz za pozostałą wartość określoną w umowie.

Skąd tak niska rata? Leasing Lease&Care polega na tym, że w ratach spłacasz jedynie część wartości samochodu. Wynika to z tego, że Twój Volkswagen ID.4 Life Pro z każdym dniem traci na wartości. Klasyczne formy finansowania zakładają jednak spłatę pełnej ceny samochodu, stąd różnice. Zachęcające jest także przy zakupie elektryka elastyczne zakończenie umowy, które pozwala na podjęcie decyzji o losie elektryka pod koniec finansowania. Leasing JAK ABONAMENT jest stworzony zwłaszcza dla osób, które lubią zmieniać samochody, zależy im też na używaniu auta, a niekoniecznie byciu właścicielem.

* Dane aktualne na dzień 13 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt