Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.4 GTX w leasingu i kredycie

Marzysz o samochodzie, który nie tylko będzie świetnie wyglądał i był funkcjonalny, co jest ważne przy załatwianiu firmowych spraw, ale także nie zanieczyszczał powietrza. Idealnie sprawdzi się Volkswagen ID.4 GTX – elektryk, którego pokochasz.

Cena niech Cię nie odstrasza, ponieważ dzięki produktom finansowym JAK ABONAMENT nie spłacasz jej w całości. Volkswagen Financial Services wziął bowiem pod uwagę spadek wartości samochodu w trakcie jeżdżenia nim przez lata leasingu. Czyli na Twoje jednej wysokości miesięczne raty rozłożona jest część ceny wyjściowej.

Aby obliczyć swoją ratę, wejdź na kalkulator leasingu. Zaznacz wybrane parametry. Dobierz czas finansowania: 3 lub 4 lata; wysokość wkładu własnego: 0-30%; zadeklaruj roczny przebieg: 10-40 tys. km. Przy 4 latach leasingu, 10% wpłaty wstępnej (24 299 zł) i 20 tys. km przebiegu, Twoja miesięczna rata za firmowego elektryka wyniesie 2878 zł netto*. Możesz obniżyć ją jeszcze bardziej. Kliknij przycisk dotacji. Przy 100% odliczenia podatku VAT, Twoja rata zmniejszy się do 2188 zł netto, przy 50% odliczenia wyniesie 2259 zł netto*.

Leasing JAK ABONAMENT zachęca także możliwością elastycznego zakończenia umowy. Oznacza to, że pod koniec okresu finansowania decydujesz, czy Volkswagen ID.4 GTX zostaje w firmie, czyli wykupujesz go, czy może wolisz wymienić na nowszy model i podpisać nową umowę na korzystne finansowanie. Dopóki umowa się nie skończy, nie musisz sobie tym zaprzątać głowy i użytkujesz swojego Volkswagena ID.4 GTX. To świetna opcja, jeśli zależy Ci na korzystaniu z auta, a niekoniecznie na akcie własności.

* Dane aktualne na dzień 14 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt