Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Wybór okresu spłaty: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen ID.3 Life w leasingu i kredycie

Volkswagen ID.3 Life to samochód, który świetnie sprawdzi się jako ekonomiczne auto firmowe. A dzięki niższym ratom leasingu JAK ABONAMENT możesz użytkować lepiej wyposażony model niż w przypadku finansowania klasycznego. Cena wcale nie musi grać roli, jeśli nie płacisz za auto jednorazowo.

Inna możliwość to leasing, ale tutaj także mamy kilka opcji. Możesz wybrać leasing tradycyjny zakończony wykupem auta. W tym przypadku na raty rozkładana jest cała wartość samochodu. Proponujemy też leasing JAK ABONAMENT Volkswagen Lease&Care z atrakcyjną, niższą ratą. Tutaj bowiem spłacasz jedynie część wartości samochodu, ponieważ bierzemy pod uwagę utratę wartości samochodu z każdym dniem użytkowania.

Spójrzmy na przykład. W kalkulatorze leasingu wybierasz finansowanie Volkswagen Lease&Care, następnie zaznaczasz: 30% wkładu własnego, 48 miesięcy finansowania i 10 tysięcy rocznego limitu kilometrów. Pokaże się Twoja miesięczna rata za kilkuletnie użytkowanie Volkswagena ID.3 Life – w wysokości 1333 zł/mies.*

Finansowanie JAK ABONAMENT gwarantuje także elastyczne zakończenie umowy polegające na tym, że pod koniec leasingu lub kredytu decydujesz o tym, co zrobisz ze swoim samochodem. Możesz go wykupić i wówczas stajesz się jego właścicielem. Jeśli jednak chcesz zmienić auto, oddajesz obecne do dealera. Wybierasz nowszy model i zawierasz nową umowę na produkt Volkswagen Lease&Care.

Decydując się na auto, warto wziąć pod uwagę bezpieczne opcje, które umożliwiają dopasowanie raty i kilka rozwiązań na koniec leasingu lub kredytu.

* Dane aktualne na dzień 8 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt