Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu Klasycznego

Wkład własny od 30% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania, oprocentowanie 0%

0% prowizji

Okres kredytowania: od 3 do 4 lat

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Kredyt EasyBuy

Volkswagen T-Cross skradł Twoje serce, ale w chwili obecnej nie masz pełnej kwoty na zakup? Kredyt EasyBuy pozwoli Ci użytkować samochód, jeśli wniesiesz wkład wynoszący od 30 do 50 procent wartości samochodu – w tym przypadku 30 procent to 29 517 zł*. Przy zaznaczeniu w kalkulatorze kredytu 36 miesięcy finansowania rata miesięczna wyniesie 2229 zł brutto RRSO 12,06%*. W przypadku tego kredytu nie ma limitu kilometrów. Jeśli więc zamierzasz dużo jeździć swoim nowym samochodem, jest to korzystna opcja.

Finansowanie klasyczne, czyli Kredyt EasyBuy, ma takie zalety, że jego koszty są niskie, a po spłaceniu rat stajesz się właścicielem samochodu, ponieważ spłacasz go w całości. Gdy więc od początku wiesz, że Volkswagen to samochód na dłużej, opcja jest skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Ratę możesz dostosować, zmieniając czas finansowania lub wysokość wkładu własnego. Wkład na poziomie 50% wartości samochodu bez zmiany okresu kredytu daje ratę w wysokości 1620 zł/mies. RRSO 12,06%*. Wygodny kalkulator kredytu pomoże dobrać ratę, a jeśli potrzebujesz wsparcia, pomocy udzielą z pewnością doradcy VW FS.

Kredyt EasyBuy to także finansowanie z niskimi kosztami i zerową prowizją. W miesięczną, stałą ratę wliczone jest ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok.

* Dane aktualne na dzień 1 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt