Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Kombi w leasingu

Planujesz zakup pojemnego firmowego samochodu, ale nie masz pomysłu na finansowanie? Wiesz jednak, że na pewno nie chcesz inwestować gotówki. Mamy dla Ciebie autowynajem, czyli opcję leasingu JAK ABONAMENT. Leasing Autonajem, bo o nim mowa, umożliwi Ci wykorzystanie do celów biznesowych dostawczego Volkswagena Transportera Kombi przez kilka lat.

Czas leasingu może wynieść dwa, trzy albo cztery lata. Należy wybrać także kwotę opłaty wstępnej, która nie musi jednak wystąpić, gdyż zaczyna się od 0% wartości samochodu. W kalkulatorze finansowym, za pomocą którego dostosujesz miesięczne opłaty do swoich potrzeb, zaznacz także szacunkowy roczny limit przejechanych kilometrów.

2351 zł netto mies. – tak będzie wyglądać rata za Twojego Volkswagena Transportera Kombi, jeśli wybierzesz 0% wpłaty wstępnej, 4 lata autowynajmu i 20 tys. kilometrów przebiegu*. Każda zmiana parametrów sprawia, że zmienia się rata. Skalkuluj ją tak, by była optymalna. Jeśli wpłacisz 20% wkładu własnego (34 871 zł), obniżysz miesięczną opłatę do 1675 zł netto*. Gdy następnie skrócisz leasing do 3 lat, rata wyniesie 1747 zł*.

Finansowanie JAK ABONAMENT zakłada wypożyczenie auta, niskie raty i elastyczne zakończenie umowy. To kolejna zaleta tego rozwiązania. W chwili zawierania umowy nie musisz podejmować decyzji o losie swojego Volkswagena Transportera Kombi. Dopiero pod koniec finansowania masz do wyboru: zwrot do dealera lub wykupienie na stałe. Jeśli odpowiada Ci pierwsza możliwość, od razu masz szansę na wybranie nowego modelu z finansowaniem.

* Dane aktualne na dzień 31 maja 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt