Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Furgon w leasingu

Volkswagen Transporter Furgon już od 65 lat wyróżnia się nieprzeciętną funkcjonalnością i wszechstronnością, stawiając czoło najcięższym z zawodowych wyzwań. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych ścianek działowych, kratek dzielących oraz różnych rodzajów podłóg Transporter Furgon cechuje się dużą elastycznością adaptacyjną. Na zamówienie dostępna jest także gumowa zmywalna mata podłogowa z praktycznym oświetleniem stopnia wspomagającego wsiadania oraz fartuchem zabezpieczającym zderzak.

Środowisko pracy kierowcy

Volkswagen Transporter Furgon został zaprojektowany tak, by imponować w codziennym użytkowaniu. Inteligentnie zaaranżowane wnętrze pozwoliło na umieszczenie wszystkich niezbędnych przycisków w zasięgu ręki. Liczne schowki oraz uchwyty pomagają w utrzymaniu kabiny samochodu w absolutnym porządku. Dwumiejscowa kanapa przednia wyposażona jest w półkę do przechowywania z dwoma zintegrowanymi uchwytami na napoje.

Gama silnikowa obejmuje jednostki diesla o mocy od 102 KM aż do 199 KM. Możesz wybrać między 5- i 6-biegową skrzynią manualną oraz 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią DSG. Dodatkowo skrzynie 6- i 7-biegowe można połączyć z opcjonalnym napędem na cztery koła 4MOTION. Volkswagen Transporter Furgon dostępny jest w finansowaniu oferowanym przez Volkswagen Leasing w ofercie PROFIT Lease oraz CarePort Leasing. Przygotowaliśmy kalkulator leasingu, za pomocą którego możesz w łatwy sposób sprawdzić wysokość miesięcznej raty. Na jej wysokość wpływ ma długość okresu leasingowania, planowany roczny limit kilometrów oraz wysokość opłaty wstępnej.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt