Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Multivan w leasingu

Firmowy leasing, dzięki któremu możliwe jest użytkowanie samochodu dostawczego takiego jak Nowy Volkswagen Multivan, znajdziesz wśród ofert Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Financial Services przygotował m.in. Leasing Autonajem na zasadzie autowynajmu. Aby przekonać się, jak atrakcyjna może być rata, warto skorzystać z kalkulatora leasingu. Wybierz samochód, którym się interesujesz, a następnie zaznacz parametry, które będą miały wpływ na miesięczne opłaty za auto.

Jeśli zdecydujesz się na autowynajem i wybierzesz zerową wpłatę własną, 48 miesięcy trwania umowy i 20 tys. szacunkowego limitu kilometrów, rata za Nowego Volkswagena Multivana wyniesie 2488 zł netto*. 30% wpłaty własnej zmienia ratę na 1350 zł netto*. Jeśli podniesiemy nieco przebieg: do 30 tys. kilometrów, rata wyniesie 1536 zł*. Jak widać, możesz dostosować ją tak, by była optymalna.

Leasing ten zapewnia m.in. to, że realnie zaplanujesz swój firmowy budżet – rata jest bowiem stała, co oznacza, że nie zmieni się w trakcie całego finansowania. Co ważne, są w nią także wliczone serwis i przeglądy, co zapewnia bezpieczeństwo, jeśli chodzi o nagłe awarie czy podstawową opiekę.

Leasing Autonajem to także elastyczne zakończenie umowy. Wynajmujesz samochód, a pod koniec umowy decydujesz, jaki będzie jego dalszy los. Możesz go zwrócić dealerowi lub wykupić. Przy pierwszym rozwiązaniu masz możliwość wybrania np. Nowego Volkswagena Multivana z młodszego rocznika, lepiej wyposażonego technologicznie z korzystnym dla siebie finansowaniem.

* Dane aktualne na dzień 30 maja 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt