Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Multivan w leasingu

Volkswagen Multivan jest niezmiennie urzekający od ponad 65 lat. To doskonały towarzysz kierowców w ich codziennym życiu i czasie wolnym. Przestronne i uniwersalne wnętrze z wysokiej jakości wyposażeniem i nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi spełnia wszystkie możliwe wymagania. Wybierz jedną z pięciu linii: Multivan Trendline, Multivan Comfortline, Multivan Highline, Multican Edition 30 oraz Multivan PanAmericana. W trosce o pasażerów Multivan wyposażony jest w wyloty układu wentylacji umieszone w podsufitce, które doprowadzają świeże powietrze do przedziału pasażerskiego. Pomocne okażą się także zintegrowane z panelem wentylacji obracane lampki do czytania, które można regulować niezależnie od siebie.

Skorzystaj z przygotowanego przez nas kalkulatora leasingu samochodowego, by sprawdzić wysokość miesięcznej raty za Volkswagena Multivana. Kalkulator leasingowy pozwoli Ci dopasować miesięczne zobowiązanie na podstawie planowanego rocznego limitu kilometrów, wysokości opłaty wstępnej oraz długości trwania umowy.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt