Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Jak Abonament

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Zakup samochodu firmowego to ważna decyzja. W przypadku auta do użytku służbowego trzeba brać pod uwagę wiele czynników. Cechy, jakimi powinien się charakteryzować poszukiwany do celów służbowych model auta, uzależnione są w głównej mierze od specyfiki firmy. Jeśli potrzebny jest pojazd do przewozu materiałów budowlanych, to ważna jest przestrzeń oraz ładowność. W przypadku aut do przewozu osób, warto zwrócić uwagę na komfort podróżowania i efektywną klimatyzację. W każdym przypadku dobrze jest wiedzieć, jakie liczby znajdą się w rubryce „spalanie”. Decydując się na leasing samochodowy, koniecznie należy sprawdzić każdą opcję wyboru i wybrać tę optymalną.

Zajrzyj do salonu Volkswagena

Volkswagen ma szeroką ofertę aut: transportery, vany, multivany, furgony czy pickupy, które dopasowane są do potrzeb i możliwości klienta. Volkswagen Leasing umożliwia prognozę ewentualnych kosztów. Można do tego wykorzystać kalkulator leasingu. Wysokość miesięcznej raty zależy od kilku czynników: okresu leasingu, opłaty wstępnej czy rocznego przebiegu. Szczegółowych informacji telefonicznie i w salonach udzielają nasi konsultanci. Decyzji leasingowej można się spodziewać w ciągu 1,5 godziny.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt