Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Grand California w leasingu

Twoja firma rośnie i przydadzą się w niej wygodne, duże samochody, takie jak Volkswagen Grand California. Teraz nie musisz odkładać zakupu nowych pojazdów na później, żeby odłożyć środki. Nie musisz kupować samochodów, możesz skorzystać z autowynajmu. Polega on na wypożyczeniu samochodów na kilka lat z możliwością późniejszego wykupienia lub oddania dealerowi.

Volkswagen Financial Services przygotował ofertę leasingu pod nazwą Leasing Autonajem, który zakłada spłatę jedynie prognozowanej wartości auta z dnia zakończenia umowy. Z tego względu rata takiego finansowania jest dużo niższa niż klasycznych rozwiązań. Zachęcające jest także elastyczne zakończenie umowy.

Zobacz na przykładzie, ile wyniesie miesięczna opłata, która jest stała w całym okresie leasingu. W kalkulatorze finansowym wybierz model: Volkswagen Grand California, następnie określ wysokość opłaty wstępnej (może ona wynieść 0% wartości samochodu), czas finansowania i limit kilometrów (roczny). Na przykład za autowynajem na 4 lata, przy zerowym wkładzie własnym i 20 tysiącach kilometrów przebiegu, raz w miesiącu uiścisz ratę w kwocie 4796 zł netto*. Jeśli wpłacisz wkład własny w wysokości 68 339 zł (20% wkładu własnego), opłata obniży się do 3470 zł netto*. Twoja miesięczna opłata za leasing zawiera także pakiet serwisowy i zarządzanie szkodami.

Na koniec kontraktu decydujesz, czy Volkswagen Grand California zostaje w firmie, czy oddajesz go do salonu.

* Dane aktualne na dzień 1 czerwca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt