Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Crafter Podwozie w leasingu

Doskonale przygotowany do niemal każdej sytuacji. Volkswagen Crafter Podwozie dzięki niewielkiemu ciężarowi własnemu nadaje się do ciężkich zabudów. Można go swobodnie przekształcić w chłodnię, pojazd ratunkowy czy holowniczy. Dostępnych jest 5 rodzajów nadwozia: średni rozstaw osi z pojedynczą i podwójną kabiną, długi rozstaw osi z pojedynczą i podwójną kabiną oraz rozstaw osi plus z pojedynczą kabiną. W zależności od potrzeb w przypadku większej ładowności możesz wybrać rodzaj napędu: napęd na przednie albo tylne koła, albo napęd na cztery koła 4MOTION. Volkswagen Crafter dostępny jest w ofercie Volkswagen Leasing CarePort Leasing oraz PROFIT Lease.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt