Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Crafter Furgon w leasingu

Volkswagen Crafter Furgon zdobywa punkty za najlepszą w swojej klasie nośność i zabezpieczenie ładunku. Objętość przestrzeni ładunkowej oferuje miejsce od czterech do sześciu europalet (w zależności od rozstawu osi), co w przeliczeniu odpowiada objętości od ok 9,9 m3 do 18,4 m3. Uniwersalna podłoga, wyłożona sklejką, ścianka działowa z oknami lub bez, okładzina boczna do połowy wysokości z płyt z tworzywa sztucznego, oświetlenie LED powierzchni ładunkowej sprawiają, że Volkswagen Crafter Furgon jest gotowy do załadunku. Jeśli mimo wszystko przestrzeń załadunkowa okaże się zbyt mała, odłączany hak holowniczy z głowicą kulową pozwala na holowanie przyczepy o masie całkowitej do 3,5 t. Samochód został doceniony i wyróżniony przez managerów flot, otrzymując nagrodę czasopisma Autoflotte – TopPerformer 2018 – w kategorii „duży samochód dostawczy”.

Przejdź do kalkulatora leasingowego, by poznać wysokość miesięcznej raty w wybranym przez siebie produkcie leasingowym. Jej wysokość dopasujesz na podstawie deklarowanego limitu kilometrów, wysokości opłaty własnej oraz długości trwania umowy. Sprawdź oferowany przez nas leasing na auto i ciesz się swoim nowym Volkswagenem Crafter Furgon.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt