Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze California w leasingu

Odkryj nieograniczoną wolność. Volkswagen Grand California to doskonały towarzysz podróży zapewniający komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów. Samochód wyposażony jest w blok kuchenny z lodówką, zamrażarką i przestrzenią do przechowywania, w której samodzielnie przygotujesz regionalne przysmaki. Kompletna łazienka z prysznicem oraz zintegrowanym 110- litrowym zbiornikiem na świeżą wodę i 90-litrowym zbiornikiem na wodę brudną pozwala na odrobinę komfortu na łonie przyrody. Samowystarczalna instalacja fotowoltaiczna o mocy 104 W lub 174 W (w zależności od wersji) zasila drugą baterię, by pozwolić Ci na dłuższą samowystarczalność. Grand California można też wyposażyć w opcjonalną instalację satelitarną Kathrein SAT wraz z anteną, która może być automatycznie wysuwana i wsuwana. System jest dopuszczony do stosowania przy prędkościach do 130 km/h.

Volkswagen Grand California jest dostępny w finansowaniu VW Leasing. Wybierz CarePort Leasing lub Leasing PROFIT Lease w przygotowanym przez nas kalkulatorze leasingowym i dopasuj wysokość miesięcznej raty na podstawie deklarowanego przebiegu rocznego, opłaty wstępnej oraz długości trwania umowy.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt