Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Cargo w leasingu

Volkswagen Caddy Cargo to dobre rozwiązanie dla firmy. Tym bardziej że teraz możesz go użytkować na zasadzie autowynajmu z niską ratą i dwiema możliwościami zakończenia umowy. Oznacza to, że po kilku latach (2, 3 lub 4) możesz zdecydować: pozostawić samochód w firmie lub oddać do dealera i na przykład wziąć nowszy technologicznie model.

98 105 zł brutto to wartość Volkswagena Caddy Cargo, ale jeśli zdecydujesz się na leasing, możesz płacić ratę miesięczną już od 1348 zł netto*. Wystarczy, że wybierzesz 0% wkładu własnego, 48 miesięcy finansowania i 20 tys. rocznego limitu kilometrów. Jeśli chcesz zmienić któryś z parametrów, bo np. wiesz, że będziesz jeździć o wiele więcej, skorzystaj z kalkulatora leasingu. Ustaw 30 tys. km przebiegu, a Twoja rata zmieni się na 1473 zł netto/mies.* Gdy uznasz, że możesz wpłacić 10% wkładu własnego, czyli 9811 zł, miesięczna rata wyniesie 1283 zł netto*. Dopasowujesz ją dowolnie według własnych potrzeb.

Dzięki Leasingowi Autonajem jeździsz nowym samochodem, a w chwili podpisywania umowy leasingu nie musisz wiedzieć, co stanie się z Twoim Volkswagenem Caddy Cargo pod koniec umowy. Ta decyzja czeka Cię dopiero na koniec finansowania, nie musisz więc wybierać w ciemno. Jest to tzw. elastyczne zakończenie umowy, które daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Gdyby okazało się, że po okresie leasingu nie potrzebujesz samochodu, możesz go po prostu zwrócić dealerowi Volkswagena – Twoje zobowiązanie wobec banku wówczas się kończy.
Zachęcający przy wyborze nowego Volkswagena Caddy Cargo z finansowaniem na zasadzie autowynajmu jest także brak konieczności wnoszenia wkładu własnego.

* Dane aktualne na dzień 31.05.2022

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt