Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie

Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy California w leasingu

Chcesz kupić Volkswagena Caddy Californię, ale nie planujesz inwestować w zakup jednorazowo dużej kwoty? Dobrym rozwiązaniem może być dla Ciebie Leasing Autonajem, czyli leasing na zasadzie autowynajmu. Co to oznacza? Możliwość wypożyczenia upatrzonego nowego samochodu na kilka lat – po ich upływie następuje zwrot lub wykup auta. Ale co najważniejsze: nie trzeba mieć środków ani na zakup, ani na wkład własny. Choć częściowa wpłata, czyli właśnie wniesienie wkładu własnego, jeszcze bardziej obniża opłaty miesięczne.

Ratę leasingu w łatwy sposób oszacujesz w kalkulatorze finansowym, w którym należy zaznaczyć kilka parametrów. Są to: wysokość opłaty wstępnej (0-30%), czas autowynajmu (2-4 lata), roczny przebieg (20-60 tys. km). Dostosujesz tu swoją opłatę miesięczną, która od momentu podpisania umowy się już nie zmieni, do swoich oczekiwań. Biorąc pod uwagę własne możliwości i potrzeby. Jest to ważne dla Twojego firmowego budżetu, który dzięki dobraniu optymalnej raty realnie zaplanujesz.

Volkswagen Caddy California, gdy zaznaczysz 0% wkładu własnego, leasing na 4 lata oraz 20 tys. km przebiegu, będzie Cię kosztował 1832 zł netto miesięcznie*. 20% wpłaty własnej, czyli 26 216 zł, obniża ratę do 1324 zł netto/mies.* Po upływie czasu finansowania możesz skorzystać z dwóch opcji. Jeśli chcesz nadal użytkować swoje auto, wykupujesz je za pozostałą do spłaty kwotę. Gdy natomiast chcesz wymienić model, możesz oddać obecne auto do salonu. Podpisujesz wówczas nową umowę.

Dlaczego rata Leasingu Autonajem jest tak niska? Ponieważ na raty rozłożona jest jedynie część wartości Volkswagena Caddy Californii – jej prognozowany spadek podczas trwania umowy.

* Dane aktualne na dzień 31.05.2022

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt