Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu KLASYCZNEGO

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Samochody Dostawcze CarePort Leasing

Nowe auto sprawdzonej marki Volkswagen Samochody Dostawcze przyda się w Twojej firmie, ale nie masz pomysłu, jak zdobyć środki? Możesz skorzystać z propozycji Volkswagen Financial Services i zdecydować się na CarePort Leasing.

Aby zobaczyć, ile wyniesie Twoja rata, wejdź na kalkulator leasingu CarePort. Wybierz parametry, takie jak procent opłaty wstępnej (0%, 10%, 20%, 30% i 45%) oraz czas finansowania (24 mies., 36 mies., 48 mies. i 60 mies.). W tej ofercie nie ma limitu kilometrów, co oznacza, że możesz jeździć swoim nowym firmowym samochodem bez kontrolowania przebiegu.

Jak wygląda to finansowanie na przykładzie jednego z modeli Volkswagen Samochody Dostawcze: Nowego Multivana? Przy zerowym wkładzie własnym i 4 latach leasingu Twoja miesięczna rata wyniesie 3575 zł netto*. Gdy uznasz, że możesz wnieść wkład własny w wysokości 20% wartości samochodu, czyli 40 140 zł, zaznaczasz to w kalkulatorze leasingu CarePort – Twoja rata obniży się wówczas do 2854 zł*. Miesięczną opłatę ustalasz więc na miarę swoich możliwości oraz aktualnych potrzeb.

Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość zadecydowania pod koniec umowy o jej zakończeniu. Leasing CarePort pozwala na zwrot samochodu do salonu i zakończenie leasingu lub podpisanie nowej umowy i wybranie nowego modelu Volkswagen Samochody Dostawcze. Możesz także zatrzymać ulubione auto po wykupieniu go za pozostałą kwotę.
Dzięki stałej racie w prosty sposób zaplanujesz firmowy budżet.

* Dane aktualne na dzień 30 maja 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt