Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Klasycznego

Opłata wstępna od 0% do 45%

Wykup auta za niską kwotę

Okres leasingu: 2-5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Marzysz o kupnie wszechstronnego, funkcjonalnego auta użytkowego, ale nie chcesz wydawać wszystkich oszczędności. Perspektywa zaciągnięcia kredytu również nie jest rozwiązaniem dla Ciebie. Strzałem w dziesiątkę może się więc okazać leasing samochodu. W Volkswagen Leasing proponujemy Ci skorzystanie z oferty CarePort Leasing. Wpłata własna, którą uiszcza leasingobiorca na początku (przy zawarciu umowy) może wynosić od 0% do 45%, ale już roczny limit kilometrów, który masz do dyspozycji, jest nieograniczony. Wysokość raty miesięcznej zależy od konkretnego modelu proponowanego w naszej korzystnej ofercie, a spłaty dokonujesz przez okres 24-60 miesięcy. W ramach CarePort Leasing mamy do zaoferowania specjalnie wyselekcjonowane modele samochodów marki Volkswagen.

Jeżeli chcesz, aby oferta była w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, my Ci w tym pomożemy. Nasz kalkulator leasingu pozwoli na orientacyjne wskazanie kosztów leasingu, dzięki czemu będziesz spokojniejszy o swoje wydatki, a ich planowanie stanie się bardziej przejrzyste. Jest to rozwiązanie sprawiające, że leasing samochodowy pozostaje pod Twoją kontrolą.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt