Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach, spłata jednorazowa

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Volkswagen Kredyt EasyDrive

Niezawodny, bezpieczny, nowoczesny, atrakcyjny wizualnie… Te określenia pasują tylko do jednej marki – Volkswagen. Kredyt o racie dostosowanej do indywidualnych możliwości pozwoli Ci wreszcie spełnić marzenie o posiadaniu samochodu, dzięki któremu jazda stanie się czystą przyjemnością.

Kredyt na samochód – wskocz na wyższy poziom

W wielu przypadkach decyzja o zakupie nowego auta jest wielokrotnie odkładana, ponieważ wiąże się z ryzykiem nadwyrężenia domowego budżetu. Tymczasem szansą na zakup bezpiecznego i wygodnego samochodu, który zapewni komfort podróżowania na krótkich i długich dystansach, jest kredyt samochodowy dopasowany do naszych możliwości. Nie wydawaj skrzętnie gromadzonych oszczędności, by przesiąść się do nowego, bogato wyposażonego auta. Skorzystaj z oferowanego kredytu samochodowego na dogodnych warunkach, którym sfinansujesz zakup wybranego modelu wysokiej klasy aut - Volkswagena T-Roc, T-Cross, Up!, Polo, Golf, Touran, Tiguan, Passat, Arteon, Touareg, Sharan. Wśród szerokiej oferty Volkswagenów w kredycie znajdziesz zarówno rodzinne modele z dużym bagażnikiem, jak i dynamiczne, sportowe auta dla fanów szybkiej jazdy.

Kalkulator kredytu samochodowego – prosty rachunek, przejrzyste zasady

Nasi doradcy szczegółowo wyjaśnią Ci warunki i zasady finansowania zakupu wybranego Volkswagen. Udostępniony na stronie kalkulator kredytu samochodowego pomoże Ci oszacować wszystkie koszty. Plan spłaty z wysokością rat ułatwi podjęcie właściwej decyzji o zakupie auta .

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt