Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety ŠKODA Leasing Niskich Rat

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Kompaktowa i dynamiczna sylwetka, imponujące wnętrze, nowoczesna technologia i przestronność dla całej rodziny. Te wszystkie przymioty doskonale opisują ŠKODĘ Rapid. Samochód oferuje dużo miejsca we wnętrzu nawet dla 5 osób, zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz mocne i oszczędne silniki benzynowe i wysokoprężne. Silniki TSI są idealnym wyborem do miasta, a dzięki zastosowaniu systemu Start/Stop i funkcji odzyskiwania energii z hamowania zaskoczą Cię ekonomicznością. Silniki TDI lepiej sprawdzają się w trasie, łącząc cichą pracę z dobrym przyspieszeniem i niskim spalaniem.

ŠKODA Rapid stawia na komfort. W jej wnętrzu odnajdziesz podgrzewane siedzenia z tyłu, system bezkluczykowego dostępu KESSY, czujniki deszczu i zmroku, Climatronic, przednie i tylne czujniki parkowania oraz tempomat. Jeśli zdecydujesz się na leasing samochodu, skorzystaj z naszej oferty ŠKODA Leasing Niskich Rat. Skorzystaj z kalkulatora finansowego i dostosuj wysokość miesięcznej w oparciu o długość trwania umowy, roczny limit kilometrów i wysokość opłaty wstępnej.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt