Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

ŠKODA Octavia Combi w leasingu i kredycie

Jak to możliwe, że nowa ŠKODA Octavia Combi może Cię kosztować jedynie 1140 zł netto miesięcznie* – i to bez jakichkolwiek opłat własnych? A jeśli masz gotówkę i wpłacisz np. 15% wartości samochodu, zmniejszysz swoją miesięczną ratę do 860 zł** – musisz przyznać, że to nieco bardziej przystępna cena niż przy zakupie za gotówkę.

Mało który leasing jest tak opłacalny i elastyczny. Wystarczy skorzystać z kalkulatora i ustawić pasujące parametry. Podobnie działa to także w przypadku kredytu dla osób prywatnych. Pozostańmy jednak przy ŠKODA Leasing Niskich Rat, czyli rozwiązaniu finansowym, które zakłada korzystanie z samochodu przez określony w umowie czas, przy niezmiennej racie, a na koniec dwie opcje do wyboru. Możesz zwrócić swój model ŠKODA Octavia Combi do salonu i zakończyć spłacanie finansowania lub wykupić samochód i zatrzymać w firmie.

Gdy korzystasz z pierwszego rozwiązania, ale robisz to, by zmienić auto na młodsze i nieco lepsze technologicznie, decydując się na leasing proponowany przez Volkswagen Financial Services, możesz od razu je wybrać. Dalsze postępowanie jest podobne: wybierasz parametry w zależności od swojej obecnej sytuacji i dobierasz ratę, która jest dla Ciebie optymalna.

Jako przedsiębiorca możesz zdecydować się na finansowanie ŠKODA Leasing KLASYCZNY. Klienci nie będący właścicielami firm mogą wziąć ŠKODĘ Octavia Combi w Leasing dla Klientów Indywidualnych, a także na kredyt: ŠKODA Kredyt Niskich Rat lub ŠKODA Kredyt 0,99%.

* Wyliczenie dla ŠKODA Leasing Niskich Rat na dzień 21.03.2022 przy ustawieniach: 0% wpłaty własnej, 48 miesięcy leasingu, 20 tys. rocznego limitu kilometrów (ŠKODA Leasing Niskich Rat).
** Wyliczenie dla ŠKODA Leasing Niskich Rat na dzień 21.03.2022 przy ustawieniach: 15% wpłaty własnej, 48 miesięcy leasingu, 20 tys. rocznego limitu kilometrów.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt