Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Jak Abonament

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

ŠKODA Octavia w leasingu i kredycie

Od 20 do 30 mm poszerzony rozstaw tylnych kół, amortyzatory (comfort, normal i sport) DCC ze zmienną siłą tłumienia, asystent pasa ruchu, front assist, blind spot detetect, rear traffic alert, trailer assist, bezprzewodowe ładowanie telefonu, przenośna latarka oświetlająca przestrzeń bagażową, podgrzewana kierownica, dwa gniazda USB, 230V z tyłu dla pasażerów, dwa nowe systemy Amundsen i Columbus i dwa radioodtwarzacze SWING I BOLERO, moduł LTE, silniki od 85 KM do 180 KM z 4x4 i diesle o mocy od 90 do 150 KM.

ŠKODA Octavia to model znany ze swojego wyjątkowego i ponadczasowego stylu. Nowa Octavia różni się od poprzednika zmienioną atrapą chłodnicy, która teraz łączy się z przeprojektowanymi reflektorami, z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej LED. Zmieniony przedni i tylny zderzak, odświeżone wnętrze oraz nowinki technologiczne asystujące kierowcę zamykają pokaźną listę zmian, które dotknęły nową ŠKODĘ Octavię.
Samochód może zostać wyposażony w wielu asystentów wspomagających kierowcę. Znajdziesz wśród nich system Front Assist, który aktywnie chroni przed kolizją z samochodem przed Tobą, Lane Assist utrzymujący pas ruchu, Rear Traffic Alert, monitorujący przestrzeń za samochodem w zakresie 180 stopni, zapobiegający wyjechaniu przed innego uczestnika ruchu i wiele innych.

ŠKODA znana jest ze sprytnych i przemyślanych rozwiązań stosowanych w swoich samochodach. Tak samo jest w Nowej Octavii, w której odnaleźć można przenośną latarkę, która w razie potrzeby może posłużyć jako oświetlenie wnętrza przestrzeni bagażowej, w klapce wlewu paliwa umieszczona jest skrobaczka do szyb, która jednocześnie spełnia funkcję miernika wysokości bieżnika w oponach, podgrzewaną kierownicę czy bezprzewodową ładowarkę. Wnętrze oferuje kolejny krok w przyszłość za sprawą nowych systemów multimedialnych posiadających czytnik kart SD, możliwość połączenia ze smartfonem, nawigację 3D, Wi-Fi, a to wszystko wyświetlane jest na 9,2-calowym wyświetlaczu, który może odtwarzać filmy w jakości HD. Wybierz leasing na auto i skorzystaj z oferty ŠKODA Leasing Niskich Rat. Dzięki kalkulatorowi finansowemu w łatwy sposób obliczysz wysokość miesięcznej raty, dopasowując roczny limit kilometrów, wysokość opłaty wstępnej oraz długość trwania umowy do swoich potrzeb.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt