Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety ŠKODA Leasing Niskich Rat

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Škoda Kodiaq charakteryzuje się dynamiką ruchu, wytrzymałością i nieskazitelnym designem. To idealny model dla dużej rodziny. Przestronne wnętrze sprawia, że każdy z pasażerów czuje się komfortowo i bezpiecznie. Aż siedem miejsc i pojemny bagażnik świetnie sprawdzają się podczas długich podróży. Škoda Kodiaq oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ciszę podczas wygodnej jazdy.

Škoda Kodiaq w leasingu może być Twoja!

Zastanawiasz się nad samochodem dla firmy? Nasza oferta leasingowa spełni Twoje oczekiwania i nie przekroczy możliwości finansowych. Już tylko w kilku krokach możesz otrzymać leasing na wymarzony samochód! Wybierz na stronie model samochodu. Następnie poprzez kalkulator leasingu samochodowego określ liczbę rat, wkład własny oraz roczny limit kilometrów. Po udanej selekcji zobaczysz wysokość raty leasingowej. Jeśli zdecydujesz się na leasing, umów się z nami na rozmowę. Na spotkanie przygotuj dokumenty rejestrowe swojej firmy i dokument tożsamości. Wypełnij wniosek leasingowy, wnieś opłatę leasingową, podpisz umowę i ciesz się nowym samochodem.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt