Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

ŠKODA Kodiaq w leasingu i kredycie

Wysoko umieszczone reflektory i masywna osłona chłodnicy wzbudzają zaufanie i nie pozostawiają wątpliwości – to nowa ŠKODA Kodiaq. Ostre kształty nadwozia, dynamiczne linie, charakterystyczne światła do jazdy dziennej LED i solidny wygląd wyróżniają ŠKODĘ Kodiaq na drodze. Dzięki zastosowaniu technologii FULL LED przednie reflektory zapewniają wysoką wydajność i dużą efektywność, nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. Funkcja AFS adaptuje światła w celu optymalnego oświetlenia drogi, a po przekroczeniu 60 km/h, funkcja Auto Light Assist automatycznie przełączy światła mijania na drogowe. Jeśli jednak Kodiaq wykryje pojazd zbliżający się z naprzeciwka, przyciemni reflektory, aby nie razić innych uczestników ruchu drogowego.

ŠKODA Kodiaq to również przemyślane wnętrze, w którym znajdziesz uchwyt na tablet, Jumbo Box, dwustrefową klimatyzację automatyczną CLIMATRONIC, schowek na parasol w przednich drzwiach, podłokietnik tylny z uchwytami na napoje i wiele innych, które z pewnością okażą się bardzo przydatne w codziennej eksploatacji. ŠKODA Kodiaq dostępna jest w finansowaniu ŠKODA Leasing Niskich Rat. Skorzystaj z kalkulatora finansowego, by poznać wysokość miesięcznej raty. Dopasuj jej wysokość na podstawie deklarowanego rocznego limitu kilometrów, długości trwania umowy oraz wysokości opłaty wstępnej.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt