Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

ŠKODA Karoq w leasingu i kredycie

Muskularna sylwetka i dynamiczne proporcje zamknięte w kompaktowym nadwoziu. Właśnie taka jest ŠKODA Karoq, która już na pierwszy rzut oka wyróżnia się na ulicy i podkreśla Twoją osobowość. Charakterystyczny tył z ostrymi kształtami i wysokim zderzakiem podkreśla terenowe właściwości ŠKODY Karoq. O Twoje bezpieczeństwo na drodze dbają systemy asystujące kierowcę, m.in.: Lane Assist, który dba, byś nie zjechał ze swojego pasa ruchu, Front Assist z funkcją wykrywania pieszych, Blind Spot Detect czy Rear Traffic Alert.
ŠKODA Karoq dostępna jest w finansowaniu ŠKODA Leasing Niskich Rat. Zapytaj doradcę o szczegóły.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt