Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

ŠKODA ŠKODA Leasing Niskich Rat

Leasing na samochód cieszy się dużym powodzeniem wśród wielu przedsiębiorców. Oferta tego typu jest bardzo korzystna, ponieważ leasingobiorca nie musi dysponować jednorazowym dużym nakładem finansowym na zakup auta. Wybierz model Skody, na podstawie kalkulatora sam określ okres finansowania w miesiącach i poznaj wysokość rat. Leasing na samochód jest tańszy od kredytu! Škoda Leasing charakteryzuje się opłatą wstępną od 0% do 30% wartości samochodu, optymalnymi miesięcznymi ratami oraz wyborem okresu spłaty między 24, 36 i 48 miesięcy. Umów się na rozmowę i zabierz ze sobą dokumenty rejestrowe Twojej firmy oraz dokument tożsamości. W ciągu godziny otrzymasz od nas decyzję. Po wniesieniu opłaty stajesz się posiadaczem wybranego samochodu.

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie korzystną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. Škoda leasing to nasz produkt dla klientów zainteresowanych finansowaniem nowych samochodów. W naszej ofercie znajdziecie Skodę Scalę, Skodę Rapid, Skodę Octavię, Skodę Superb, Skodę Kodiaq i Skodę Karoq.

Kalkulator leasingu

Jeśli interesuje Cię zakup nowej Skody na firmę, podczas wyboru modelu samochodu dowiesz się o wysokości raty leasingowej. Co należy zrobić? Na naszej stronie wybierz okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów. Następnie umów się z nami na rozmowę.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt