Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

ŠKODA Enyaq w leasingu i kredycie

Cena modelu ŠKODA Enyaq – 189 300 zł brutto* – może przyprawić o zawrót głowy. Zwłaszcza jeśli chcesz kupić nie jeden, a kilka samochodów dla firmy. Pomnożenie tej kwoty może sprawić, że nad zakupem zastanowisz się kilka razy. Ale nie musi tak być!

Na bankowym rynku pojawiło się wiele możliwości, jak kredyty czy leasing, dzięki którym można sfinansować każde – także droższe jak ŠKODA Enyaq – auto, a co najważniejsze: nie nadwyrężyć przy tym budżetu firmy.

ŠKODA Leasing Niskich Rat to jedno z rozwiązań finansowych z niską, stałą ratą miesięczną. Dlaczego jest ona tak niska? Auto podczas użytkowania traci na wartości i w tym przypadku na raty rozkładana jest tylko część wartości całkowitej samochodu. Jest ona oszacowana na samym początku i masz pewność, że nie ulegnie zmianie przez cały czas trwania umowy leasingu.

Na wysokość raty wpływa jeszcze kilka czynników. W dobraniu jej pomoże Ci doradca klienta, ale możesz to także zrobić samodzielnie, korzystając z użytecznego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu lub leasingu. Bez problemu porównasz raty modelu ŠKODA Enyaq w różnych konfiguracjach. Opłata wstępna może wynieść od 0 do 45%, okres finansowania: 24, 36 lub 48 miesięcy, roczny limit kilometrów: 20, 30 czy 40 tys. To ty wiesz najlepiej, jaka rata będzie dla Ciebie idealna i pozwoli bezstresowo prowadzić biznes.

Osoby prywatne również mogą skorzystać z dogodnego finansowania modelu ŠKODA Enyaq, wybierając ŠKODA Leasing dla Klientów Indywidualnych lub dogodny kredyt.

* Dane aktualne na dzień 22 marca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt