Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety ŠKODA Leasing Niskich Rat

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Škoda Citigo to miejski samochód charakteryzujący się funkcjonalnością i elegancją - połączenie komfortu i wygody jazdy z przestronnym wnętrzem dostępnym w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i ivory. Do dyspozycji masz także bogaty pakiet multimediów. Na wyposażeniu znajduje się manualna klimatyzacja, boczne poduszki powietrzne z funkcją ochrony głowy oraz czołowa poduszka powietrzna kierowcy i pasażera. Cechą deski rozdzielczej jest jej designerskie wykończenie. Znajdziemy również kieszenie, które umożliwiają przechowywanie różnych przedmiotów oraz uchwyt z parasolką.

Škoda Citigo leasing

Przy wyborze Citigo leasing z łatwością obliczysz wysokość swoich rat! Za pomocą kalkulatora dopasowujesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Wybierz okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów. Ubezpieczenie komunikacyjne na jeden rok zostało wliczone w raty kredytu. Opłata wstępna wynosi od 0% do 30%, a liczba rat do wyboru to 24, 36 lub 48 miesięcy. W następnej kolejności umów się na rozmowę oraz przygotuj dokumenty rejestrowe Twojej firmy i dokument tożsamości. W ciągu godziny otrzymasz od nas decyzję. Po wniesieniu opłaty stajesz się posiadaczem samochodu.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt